Захисти ближнього: у Богданівській громаді організували акцію (Фото)

«Захисти ближнього» — саме під таким гаслом в Богданівській ОТГ проходить акція за ініціативи її очільника Олексія Грищенка. За власні кошти він особисто придбав на громаду півтори тисячі медичних масок.

Олексій Грищенко перший у нашому регіоні, хто запровадив цю ідею безкоштовної роздачі засобів захисту найбільш вразливому до коронавірусу сегменту – літнім людям та найменш захищеним категоріям населення.

Окрім цього, медичні маски будуть видаватися мешканцям громади, які звертаються до лікарні без засобів особистого захисту. Запрошуємо долучатися до цієї акції  фермерів, підприємців та всіх небайдужих. Підтримавши акцію – ви зможете врятувати чиєсь життя!

Богданівська ОТГ

До того ж, як повідомляється на сторінці Богданівської ОТГ у Фейсбуці, з метою збереження життя та здоров’я населення та запобігання виникнення і поширення коронавірусу на території громади, на позачерговому засідання виконавчого комітету було виділено кошти в сумі 200 тисяч гривень на протиепідемічні заходи для первинного центру медико-санітарної допомоги та в сумі 67 тисяч гривень на лікарні міста Павлограда, які обслуговують мешканців населених пунктів Богданівської громади.

Звертаємо вашу увагу на дотримування карантинних мір. Лишайтеся вдома, не виходьте на вулицю без нагальної потреби.

Якщо у вас є літні сусіди – потурбуйтесь про них. Щонайменше ви можете надати допомогу в купівлі продуктів чи ліків, щоб люди не виходили з дому, та не наражали себе на додаткову небезпеку. Будьте здорові!