Заміна газової колонки «під ключ» від Дніпропетровськгазу: що потрібно знати

 Наявність газової колонки у помешканні – це можливість доступу до гарячої води у режимі 24/7. Таке обладнання, незважаючи на свою надійність і простоту, може потребувати ремонту або заміни.

А це часто викликає значний дискомфорт. Окрім того, несправність елементів може призвести до викиду шкідливих речовин та інших аварійних ситуацій.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Але у мешканців Дніпропетровської області є можливість замовити професійну послугу з заміни газової колонки «під ключ» від АТ «Дніпропетровськгаз» та фахівців 104.ua клієнтського простору. Довірте цю справу професіоналам і ви отримаєте:

 -офіційну гарантію та сервіс;

-демонтаж старої газової колонки;

-підключення нової колонки;

-заміну кранів, шлангів та інших комплектуючих;

-підключення системи газо- та водопостачання;

-пакет документів;

-офіційну реєстрацію колонки.

Усе це за фіксованою ціною послуги — 4 800 грн, без доплат, за умови, якщо ви придбали колонку у 104.ua клієнтському просторі регіону. При цьому місце розташування колонки, її потужність та система димоходу не змінюються.

 Роботи виконують кваліфіковані спеціалісти АТ «Дніпропетровськгаз», які пройшли відповідне навчання від провідних виробників газового обладнання, мають досвід, дозвільні документи і сучасне обладнання для виконання цих робіт.

 Замовити послугу заміни газової колонки “під ключ” та отримати інформацію щодо інших пакетних послуг, обрати якісне газове обладнання можна у персонального менеджера в 104.ua клієнтському просторі на Дніпропетровщині. Індивідуальний підхід та професійний сервіс вам гарантовані. А також інформацію щодо будь-якої послуги з заміни, встановлення чи обслуговування газового обладнання можна отримати у відділеннях АТ «Дніпропетровськгаз» за місцем проживання.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!