Замість канатної дороги – музична школа

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування продовжує свою роботу. На засідання зібралися абсолютно усі члени комісії. На порядку денному — 5 важливих питань. Зокрема обговорення змін до проекту міського бюджету на 2016 рік та фінансування транспортної інфраструктури.

Одним із перших пунктів, про які доповіла заступник директора фінансово-економічного департаменту Ольга Черкас – виділення 2 мільйонів гривень на підтримку малого та середнього бізнесу. Цей проект був ініційований секретарем комісії Миколою Царенком. Також депутат запропонував виділити 2 мільйони 800 тисяч гривень. Підуть вони зокрема на зведення культурно-розважального комплексу «Кайдаки» та ремонт музичної школи у районі. Ці пропозиції члени бюджетної комісії прийняли до розгляду.

А от що вирішили стовідсотково – виділені на попередніх обговорюваннях 9 мільйонів на ремонт канатної дороги віддати на розвиток музичної школи №3, яка знаходиться за адресою вулиця Савченка,1. Зараз там навчається близько 500 дітей. Але умови для їх перебування бажають бути кращими. Тому сьогодні члени бюджетної комісії одноголосно вирішили виділити 8,7 мільйонів гривень на ремонт нового приміщення для майбутніх музикантів. Нову школу мають відкрити за адресою проспект Пушкіна,75.

Одними із перших заслухали представників «Метробуду». Вони прийшли на комісію із дуже важливою проблемою – вже завтра об 11 годині ранку їм погрожують відімкнути електропостачання. Не кажучи про те, що працівники цього підрозділу вже півроку не отримують заробітної платні. Одразу вирішити це питання члени комісії, авжеж, не змогли. Як пояснив голова комісії  Артем Хмельников на це у них немає відповідних повноважень, але цю проблему прийняв до відома.

Далі перейшли до питань фінансування комунальних підприємств. Зокрема, мова йшла про «Коменергосервіс» та «Теплоенерго». Перше мало отримати 100 мільйонів грн., а інша – 20 мільйонів. Член постійної комісії Михайло Лисенко заявив, що такий розподіл коштів є нераціональним і запропонував розподілити 79 мільйонів «Коменергосервісу» та 50 – «Теплоенерго».

«Надалі ми дамо відповідне розпорядження і будемо працювати над тим питанням, аби робота та фінансові надходження для комунальних підприємств стали прозорими для громадськості та ЗМІ. Відповідні фінансові документи мають публікуватися у відкритому доступі на сайті міської ради», — наголосив голова комісії Артем Хмельников.

Обговорили й  можливість повернення 13-го тролейбусного маршруту,  що сполучав центр міста та житловий масив «Парус». «Першочерговою причиною припинення його руху був інтерес певних груп, які хотіли запустити на цей маршрут маршрутки. Наш міський голова Борис Філатов обіцяв мешканцям цього району відновити рух тролейбусу, і я пропоную прийняти це питання», — запропонував Михайло Лисенко.

Поряд із цим члени комісії підняли питання відкриття тролейбусних маршрутів, що рухаються на житловий масив «Сокіл». Але виникли питання щодо самого проекту. Присутній на засіданні директор КП « Дніпропетровський міський електротранспорт» Володимир Легкий заявив, що наразі немає чітких проектів, оформлених у паперовому вигляді. Тому розгляд цього питання відклали до наступного засідання, яке відбудеться за три дні – у четвер.

Добавить комментарий