Запрошуємо до участі в Дніпровському HR-Форумі

Запрошуємо членів власників, директорів, керівників з підбору і управління персоналом, HR бізнес-партнерів, менеджерів по навчанню та розвитку персоналу, фахівців з розвитку корпоративної культури та внутрішніх комунікацій, HR-бренд менеджерів підприємств малого та середнього бізнесу до участі в Дніпровському HR-Форумі (http://dnipro-hr-forum-2018.tilda.ws), який відбудеться у Дніпрі 25 травня 2018р.

Захід організовує Центр підтримки бізнесу м. Дніпро, заснований при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Метою форуму, враховуючи економічну, соціальну та демографічну ситуацію, є ознайомлення представників середнього та малого бізнесу із доступними технологіями та кейсами щодо пошуку, відбору та роботи з персоналом від профільних експертів та фахівців компаній-лідерів ринку, міжнародних експертів-менторів, представників профільних державних організацій, освітніх установ, бізнесових асоціацій та організацій роботодавців.

Участь у форумі є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за онлайн-посиланням https://form.jotformeu.com/81163790302350 не пізніше 22 травня 2018 року.

В рамках форуму відбудеться практична майстерня від Ути Бюлер, міжнародного HR-експерта, практика з багаторічним досвідом управління персоналом.

Під час 3-х годинної практичної майстерні Ви дізнаєтесь:

— як ефективно спілкуватися на різних рівнях у бізнесі (вербальний, невербальний стилі спілкування);

— різні стилі комунікації:  як використовувати та розумітися на цьому;

— самооцінка: який стиль комунікації властивий саме Вам?

— як вирішувати конфлікти на різних ієрархічних рівнях на підприємстві: власник – керівник — персонал. Win-Win стратегія;

— Ваша роль як посередника, лідера, менеджера.

Реєстрація на практичну майстерню здійснюється окремо за посиланням: https://form.jotformeu.com/81233915502349. Вартість участі складає 1200 грн. з ПДВ/учасник.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за тел.: (056) 374-94-12, e-mail: bsc-dnipro@dcci.org.ua, Центр підтримки бізнесу м. Дніпро, оснований при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.