Студентка ДНУ Ганна Гуделайтіс – майстер спорту України

Нещодавно у Дніпропетровській області відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Свої команди представили 12 областей України.

Приємно, що традиційно команда Дніпра, яка у своєму представництві має велику кількість студентів ДНУ ім. О. Гончара, виступила досить вдало. Особливо відзначилася на цьому чемпіонаті студентка ДНУ Ганна Гуделайтіс.

Студентка ДНУ Ганна Гуделайтіс – майстер спорту України!2

Дівчина принесла в скарбничку університетських здобутків не лише перемогу – два перших місця на дистанціях з рогейну (денний і нічний), а й, безумовно, чудове досягнення – виконання нормативу «Майстер спорту України»!

Раніше свою майстерність студентка 2-го курсу біолого-екологічного факультету Ганна Гуделайтіс підтвердила на березневому особистому чемпіонаті України у Херсонській області, де вона була найкращою одразу на трьох дистанціях: спринтерській, середній та естафетній.

Студентка ДНУ Ганна Гуделайтіс – майстер спорту України_3

Необхідно відзначити, що Ганна є членом збірної команди України зі спортивного орієнтування і наразі у складі команди готується до участі у чемпіонаті Європи, котрий відбудеться у серпні в Україні (м. Чернівці).

Привітаємо Ганну Гуделайтіс та її тренера Валерія Заєрка з перемогами та виконанням нормативу «Майстер спорту України»!

Ірина Головійчук,

доцент кафедри фізичного виховання та спорту

ДНУ ім. О.Гончара