Збила машина: волонтери Дніпра рятують виснажену тварину

Волонтери Дніпра поділилися новою історією і знову прохають дніпрян про допомогу. Маленьку виснажену кицю знайшли влітку просто на дорозі у приморському селищі. Схоже, її збила машина. Повз проходили люди, які поспішали до теплого моря, об‘їжджали машини.

«Одна сім‘я не проїхала повз, а взяла кошеня додому, де й вилікувала. Через два місяці кішці Дуні стало важко дихати. Вона відмовляється їсти та пити. Зробили рентген. Діагноз: грижа діафрагми. Зроблено операцію, після якої виникли ускладнення з легенями, бо вони довгий час були стиснуті. Киці дуже важко дихати. Дихає з допомогою кисневої подушки», — розповідають волонтери дніпровської «Вірності».

Не дивлячись на такі важкі випробування, Дуня дуже хоче жити, і в неї є шанси. Вона сподівається на вашу допомогу.
ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для Дуні»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Дуні»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.