Збірна Дніпропетровської області – третя на клубному Чемпіонаті України з бадмінтону

З 1 по 4 квітня дніпропетровський «Метеор» приймав Чемпіонат України з бадмінтону. У суперлізі взяли участь п’ять команд з Харкова, Миколаєва, Одеси і Дніпропетровщини. Збірна нашої області замкнула призову трійку і здобула бронзу. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

Дніпропетровщину презентували Микола Мартиненко, Олександр Колесник, Іван Друщенко, Владислав Булденко, Сергій Дон. Хлопці продемонструвати витривалість і спритність.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Проводити стрімкі атаки і дівчата. Серед них – Євгенія Паксютова, Анна Андрушко, Валерія Жданова, Наталія Рутгайзер та Єлизавета Шаповалова.

За підсумками чемпіонату збірна Дніпропетровської області посіла третє місце. Золото поїхало до Харкова, срібло – до Миколаєва.

«Команди йшли до фінішу досить щільно. Чого не вистачило дніпропетровцям? Мабуть, досвіду. Наша команда молода, однак перспективна. Тож найголовніші наші перемоги ще попереду», – певна тренер обласної школи вищої спортивної майстерності Вікторія Семенюта.

Протягом чотирьох днів за медалі змагалися понад півсотні спортсменів. У програмі були парні, одиночні та змішані виступи. Учасники грали між собою по колу.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь