Жителі Кривого Рогу зможуть їздити в муніципальному транспорті безкоштовно

Кривий Ріг — перше й поки єдине місто в Україні, де городяни можуть безкоштовно їздити в комунальному транспорті. Керівник Центру електронних платежів Євген Кривенко зазначив: «Під керівництвом міської влади для забезпечення безоплатного проїзду проведено масштабну роботу. Забезпечили умови, щоб кожен криворіжець зміг отримати картку: організували випуск карток, роботу більше 70 пунктів оформлення. Понад 270 тисяч містян уже стали власниками Картки криворіжця, зокрема 30 тисяч медиків, педагогів та соціальних працівників, 70 тисяч школярів, понад 103 тисячі пільговиків. 100 % комунального транспорту облаштовано валідаторами — обладнанням для зчитування карток (встановлено та запрограмовано 432 стаціонарних та 350 переносних, передбачено резервний фонд валідаторів у разі несправності). У найкоротші терміни від АМКУ отримано дозвіл на введення безоплатного для криворіжців проїзду. Картки видаємо безоплатно. Зроблено все необхідне, щоби власники Картки криворіжця від 1 травня могли безкоштовно їздити в трамваях, тролейбусах, комунальних автобусах та швидкісному трамваї».

Згідно з Законом № 1812-VIII від 17 січня 2017 р. «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті» в Україні запроваджено Електронний квиток —  е-квиток. Криворізький Електронний квиток — це Картка криворіжця.

Зазначимо, що перша видача Картки криворіжця БЕЗКОШТОВНА. У разі втрати чи псування Картки повторне оформлення платне.

Керівник Центру електронних платежів Євген Кривенко наголосив, що ВІД 1 ВЕРЕСНЯ 2021-ГО ВИКЛЮЧНО КАРТКА КРИВОРІЖЦЯ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИМЕ БЕЗОПЛАТНИЙ ПРОЇЗД ДЛЯ ВСІХ МІСТЯН, ЗОКРЕМА Й ПІЛЬГОВИКІВ. «Для пільгових категорій населення до 1 вересня 2021-го діятиме перехідний період: пільговики можуть надавати кондукторові документ, що посвідчує пільгу. Також усім пасажирам, які не мають Картки, кондуктори видають листівку з роз’ясненням щодо безкоштовного оформлення Картки криворіжця».

УСІХ, ХТО ЩЕ НЕ МАЄ КАРТКИ КРИВОРІЖЦЯ, ПЕРЕКОНЛИВО ПРОСИМО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЦЕНТРІВ ОФОРМЛЕННЯ КАРТОК за тел.: (0800) 21-32-55, (0564) 62-04-22 або за електронною адресою www.kpcep.dp.ua.