Жителям Дніпра планують відшкодовувати збитки, завдані з вини комунальників

На офіційному сайті Дніпровської міської ради опублікований проект рішення «Про затвердження порядку відшкодування матеріальної шкоди, заподіяної майну фізичних і юридичних осіб об’єктами благоустрою комунальної власності та їхніми елементами».

проект рішення

Якщо дніпровські депутати ухвалять цей документ, то містяни зможуть отримувати компенсації, наприклад, за пошкодження автівок через ями на дорогах. Дніпрянам не доведеться звертатися до суду, щоб врегулювати питання. Достатньо буде протягом 30 днів з моменту заподіяння шкоди майну подати до міськради письмову заяву на ім’я міського голови Бориса Філатова, додати необхідні документи, а також укласти відповідний тристоронній договір – між Дніпровською міською радою, балансоутримувачем об’єкта благоустрою, який спричинив шкоду, та постраждалою особою.

Питання відшкодування збитків розглядатиметься на засіданні спеціальної комісії міської ради. Грошову компенсацію виплачуватимуть коштом міського бюджету.

Нагадаємо, раніше Борис Філатов завив, що місто надасть компенсації водіям, чиї автомобілі були пошкоджені через яму на Новому мосту.