Жителям Дніпра пропонують подивитися на художню емаль (ФОТО)

У Дніпрі з 2 грудня стартує відкриття виставки в експозиції «Зимовий сад». На ній вперше вдалося зібрати разом усі серії робіт Олексія Коваля, видатного художника, який виконав свої роботи у техніці “гарячої емалі”. Олексій не просто майстер, що опанував надскладну техніку, це людина, яка побачила світ, пізнала різні культури, це філософ із дуже глибоким і поетичним баченням.

гаряча емаль

На виставці зібрано близько 50 картин у техніці «гаряча емаль». Це дуже складна техніка, адже створення однієї пластини вимагає більше двадцяти процесів, починаючи з ескізів і до виходу її з печі та подальшого поєднання в одній роботі. Емаль – найдовговічніший із матеріалів. Вона накладається лише на золото, срібло і мідь, ніколи не втрачає кольору, надзвичайно міцна і тривка.

гаряча емаль

Українську серію робіт художника вже назвали кодом нації, адже в ній – синтез, енергетика, краса нашої культури. Художник не вигадує образи, він показує обличчя реальних українців, доповнюючи їх національними орнаментами. Виставка триватиме до 18 січня.

гаряча емаль

Залишити відповідь