Журналістів Дніпропетровщини запрошують подавати на конкурс матеріали про адмінпослуги

Журналістів Дніпропетровщини запрошують взяти участь у конкурсі від програми «U-LEAD з Європою». Матеріали мають стосуватися розвитку мережі ЦНАПів та надання адмінпослуг. Подати роботи можна до 11 лютого, повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Запрошуємо представників ЗМІ подавати на конкурс матеріали, які стосуються розвитку мережі ЦНАПів на Дніпропетровщині. А ще – доступності адміністративних послуг для бізнесу та мешканців громад. Журі оцінюватиме, зокрема, глибину розкриття теми, оригінальність подачі матеріалу, дотримання етичних норм», – сказали у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

Матеріал має бути опублікований у друкованому чи онлайн-ЗМІ з 1 грудня 2020-го по 10 лютого 2021-го. Це може бути публіцистика або аналітика. Не розглядатимуть новини та інтерв’ю. Обсяг публікації – 4-10 тис знаків.

Переможців визначать 18 лютого. Головний приз – фотоапарат Canon. Автор, який посяде друге місце, отримає сертифікат на навчання на 200 євро. Третє – 150 євро.

Деталі – тут. Форма заявки – на сайті.