Журналістів Дніпропетровщини запрошують подавати роботи на всеукраїнський конкурс

Журналістів Дніпропетровщини запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі. Тема – «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Роботи приймають до 30 вересня 2022-го. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Цьогоріч конкурс проходить вже вшосте. Основна тема не змінилась, але війна наклала свій відбиток. Тому серед пріоритетних напрямків для публікацій – місцеве самоврядування та життя громад в умовах воєнного стану», – розповів заступник директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА Олексій Псарьов.

Зокрема, матеріали можуть розповідати історії героїв та героїнь, які захищають громади. Висвітлювати співпрацю органів місцевого самоврядування та мешканців, спільну роботу громад і міст.

А ще – створення нових робочих місць, інтеграцію переселенців, відновлення життя у громадах , які постраждали від ворожої агресії.

Роботи приймають у 4 номінаціях: онлайн-публікація, стаття в друкованому ЗМІ, відео- або радіо матеріал. Вони мають бути опубліковані не раніше 24 лютого та не пізніше 30 вересня 2022-го.

Конкурс проводить Міністерство розвитку громад та територій разом із Програмою Ради Європи та громадською організацією Internews Ukraine.