Змінив п’ять місць проживання: у Дніпрі тварина хворіє через постійний стрес (Фото)

П`ять місць проживання за три тижня – це дуже стресова ситуація для такого ніжного та чутливого дніпровського котика, як Бориска. Спочатку він жив дома, потім опинився на вулиці, де так і не зміг пристосуватися. Потім його взяли у хорошу сім’ю, але він дуже лякався енергії маленької хазяйки та 10 днів просидів під диваном. Розповідають волонтери Дніпра.

«Його взяли на перетримку. В дуже гарних, але не домашніх умовах, Бориска дуже сумував, можливо, він згадував свою втрачену сім’ю. З кожним днем почуття котика погіршувалося, піднялася дуже висока температура, 40,4, почався нежить, кашель, і його довелося залишити у клініці на стаціонарі. Можливо, стрес дав поштовх хворобі. Зараз просимо допомоги на лікування цього лагідного котика», пишуть волонтери «Вірності».

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), з поміткою «ДЛЯ БОРИСКИ»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «ДЛЯ БОРИСКИ»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.