Зміни в відключеннях електроенергії очікуються найближчим часом – Укренерго

Вихід двох атомних енергоблоків з ремонту з 26 травня зумовив тимчасову відсутність відключень світла в Україні. Однак, ситуація знову зміниться, оскільки незабаром інші атомні блоки вийдуть на ремонт.

Про це в інтерв’ю ютуб-каналу видання «Українська правда» розповів голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

За словами Кудрицького, в останній тиждень травня вдалося уникнути погодинних відключень завдяки поверненню до роботи двох атомних енергоблоків. Проте це покращення тимчасове.

«Згідно з графіком, найближчими днями в ремонт знову вийдуть певні блоки на атомних електростанціях. І ситуація, коли ми маємо достатню кількість електроенергії та уникаємо відключень, на жаль, зміниться», – зазначив Кудрицький.

Він також нагадав, що через масовані атаки, які поновилися у березні, енергосистема втратила значну кількість теплових та гідрогенеруючих потужностей.

«Це створило дефіцит виробництва електроенергії. Ми не можемо перекрити цей дефіцит навіть великими обсягами імпорту електроенергії», – пояснив Кудрицький.

Голова правління «Укренерго» також повідомив, що завдяки допомозі міжнародних партнерів компанія вже відновила майже 90% своїх об’єктів, пошкоджених під час масованих атак у опалювальний сезон 2022-2023 років. Залучити підтримку вдалося завдяки давнім відносинам з донорами та хорошій репутації компанії.

фото з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!