Значних порушень виборчого процесу на Дніпропетровщині не зафіксовано

 

Всі виборчі дільниці Дніпропетровщини працюють. Наразі порушень, які могли б вплинути на виборчий процес, не зафіксовано. Про це повідомили заступник начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Тетяна Романовська та заступник начальника управління громадської безпеки ГУМВС України в області Сергій Мороз під час прес-конференції.Лише 7 звернень з виборчих дільниць до міліції зафіксовано на Дніпропетровщині. За словами Тетяни Романовської, це незначні порушення. «Наприклад, людина прийшла у стані алкогольного сп’яніння, неадекватно себе поводила. Зрозуміло, що потрібна була допомога міліціонера. По кожному факту проводиться перевірка», — наголосила Тетяна Романовська.
Сьогодні громадський порядок охороняє майже весь особовий склад міліції, розповів Сергій Мороз. Міліціонери знаходяться не в самих приміщеннях для голосування, а поруч. Якщо хтось скоїть правопорушення, правоохоронців запросить голова комісії, його заступник або секретар. Це передбачено законом про місцеві вибори.
«Організовувати голосування, забезпечувати його таємність, порядок на дільниці – обов’язок дільничних виборчих комісій. Силовики охороняють громадський порядок. Міліція поза політикою», — зазначив представник правоохоронців.
Вартують правопорядок на Дніпропетровщині також рятувальники, курсанти університету внутрішніх справ та представники громадських формувань. Всього до роботи стали більше 8 тисяч силовиків.
«Дніпропетровська область завжди активно брала участь у виборах. Мешканці регіону розуміють відповідальність. Сподіваюсь, день голосування ми закінчимо без резонансних правопорушень», — додала Тетяна Романовська.

Добавить комментарий