Звичка, яка може зістарювати наше тіло

Американські вчені опублікували підсумки дослідження, яке показало, як сидячий спосіб життя впливає на мешканців різних країн. Це одне з найбільших спостережень з цього питання, проте воно далеко не перше, що розкриває сумну правду. На жаль, її категорично не бажають почути багато людей, які майже не встають з офісного крісла або з домашнього дивана, повідомляє “Країна здоров’я“.

Дослідження показало, що перебування у сидячому положенні протягом тривалого часу щодня і без перерв прискорено старить наше тіло. Зазначимо, що сидяча робота завжди становила загрозу здоров’ю. Але з початку пандемії робота з дому стає все більш поширеною, а отже, і небезпечною, оскільки люди зовсім перестали рухатися і навіть не виходять на роботу.

Дослідження продемонструвало, що у всіх вивчених групах більший час сидячого становища призводило до більшого ризику ускладнень зі здоров’ям. Якщо ми проводимо у сидячому положенні від 6 до 8 годин на день, то ризик захворювань серця та передчасної смерті збільшується на 12-13%, порівняно з людьми, які сидять менше ніж 4 години на день. Адже багато хто з нас не встає і 10, і 12 годин. У цьому плані куріння справляє на наше здоров’я практично такий же шкідливий вплив, як і улюблений диван.

фото із відкритих джерел