29 округ у Дніпропетровській області: короткий огляд кандидатів та їх програм

В останній тиждень перед позачерговими парламентськими виборами збираємо короткі огляди списків кандидатів по округах. Сьогодні – огляд кандидатів і їхніх програм 29-го округу в Дніпропетровській області. Інформують на сайті Іa-reporter.com.

1. Гарькавий Володимир Віталійович, 1983 р.н. Cпортивний хлопець з вищою освітою. Вчився в престижних навчальних закладах, починаючи зі школи. Тому має багато друзів, теж відповідно – з середнього класу і вище. Проживає у м. Дніпро, що трохи не є селищною місцевістю 29-го округа. Але, сподіваємося, у разі обрання, це не завадить йому якось зрозуміти, які потреби в селі і чим живе в ньому проста людина. Тим більше, що часу в нього вистачить – він не працюючий. Висувається від політичної партії «Батьківщина». Це значить, що його передвиборчу програму не обов’язково розбирати. У кандидатів цієї партії на першому місці завжди партійна дисципліна і виконання наказу керівника.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

2. Голосний Максим Ігоревич, 1981 р.н. Цкавий кандидат, з вищою освітою, архітектор, проживає і працює на території округу – Єлізаветівським сільським головою Петриківського району. Проблематику Єлізаветівки, мабуть, знає добре. Як досягнення можливо відмітити створення відомого білборду «Взнала, що внук голосував за регіони – переписала хату на кота», легалізацію в Єлізаветівці крипто валюти та офіційне внесення її криптовалютних активів до статуту територіальної громади села. Ціни від цього не впали, зарплати не виросли, але креативно. За криптовалютами, кажуть, майбутнє, але не у всіх вони будуть. В програмі цитує Конституцію і пропонує націоналізацію.

3. Демченко Сергій Олексійович, 1976 р.н. Освіта вища, адвокат, тобто – не працює, вирішує питання в судах. І не працював, здається. Юрист, близький до заступника голови облради Святослава Олійника, ставлеником якого у кандидатському списку власне і є. Прославився щирим захистом однієї нечесної судді з Києва, більш нічого примітного, дуже тихий. Лише два моменти: а) Висувається від політичної партії «Слуга народу», хоча в партію не вступав – це значить, що його передвиборчу програму не обов’язково розбирати. У кандидатів від партії все одно на першому місці буде партійна дисципліна і виконання наказу керівника. В даному випадку – п. Олійника. Б) За інформацією, особливо у ВР і не хоче, є більш технічним кандидатом по домовленістю ще з одним кандидатом, про якого нижче.

4. Джихур Сергій Вікторович, 1984 р.н. Не працює. Очолює міліцейський профсоюз, в основному ним і переймається. Чому не хоче йти працювати – достеменно не відомо, але є версія, що то – міліцейська звичка. У програмі декілька разів повторює, що любить і поважає президента, але у партію «Слуга народу» з невідомих причин не вступав.

5. Камінський Ігор Васильович, 1966 р.н. Освіта вища, працює навіть – начальником протиповітряної оборони частин у в/ч 3057 Національної гвардії України. Нічого поганого сказати не можемо, цілком гідна людина. Але для якогось іншого округу. Бо народився і постійно проживає у м. Дніпродзержинськ/Кам’янське. Ну по карті повинен знати, де знаходиться округ № 29. В партію не вступав, але висунула його Політична партія «Сила і честь». Це партія колишніх правоохоронців, працівників СБУ і КГБ. Тому, мабуть і пішов на невідомий йому округ. Знов таки – на програми і обіцянки не звертаємо уваги, бо у всіх висуванців від партій на першому місці партійна дисципліна і виконання наказів керівнитцва.

6. Капуста Едуард Олександрович, 1994 р.н. Із безперечних «плюсів» кандидата – молодість, 25 рочків. Значить, все ще попереду, вивчить коли-небудь, як законодавством займатися. Бо поки що освіта тільки середня. Гарний професійний досвід – охоронець на заводі ТОВ «АМЗ ГРУП». Значить, країну захистити готовий, мабуть. Проживає на території Петриківського району. В будь-яку партію не вступав, але висунула його маловідома партія «Патріот». Про всяк випадок. Щоби дотримувався партійної дисципліни, слухався керівництво і для кількості. Програму навіть не читайте, шкільна є – і того досить.

7. Кісель Юрій Іванович, 1965 р.н. Сам із Запоріжжя, але проживає у м. Дніпро. Освіта вище, але не працює. Згідно сайтів роботодавців, шукав роботу. Не важку, якимось управлінцем тисяч за 18000. Передвиборча програма розгалужена, глобальна, починається зі зміцнення обороноздатності України. Але про самого кандидата, як захисника Вітчизни, поки що нічого не відомо. За освітою, здається, врач-ветеринар. Нічого поганого, як в пісні – «тихо пішов, тихо прийшов».

8. Колесников Владислав Миколайович, 1990 р.н. Вже не дуже молодий, 29 років, проживає у м. Дніпро. Працює, комерційним директором у юридичній компанії ТОВ «Стратегія захисту». Тобто, як і вище згаданий Демченко, працює юристом, пише листи, перекладає папери, домовляється. Не будемо довго гадати, яке відношення він має до округу № 29, що зробив для нього, яка програма. Скажемо лише, що висунула його політична партія «Самопоміч»; тобто, знову – партійна дисципліна, виконання наказів. «Самопоміч» – це партія мера м. Львів Садового, це той, що львівське сміття там не прибирав роками. У м. Дніпро ця партія – це родина Мішалових, Хмельников, ремонт набережної, Нового мосту і інші цінні для містян перспективи.

9. Кошка Дмитро Олександрович, 1985 р.н. Проживає у м. Дніпро, в центрі, працює там же – викладачем у Політеху. В принципі, гарна професія, і сам – захищав Вітчизну, отримав орден «Богдана Хмельницького». Нічого поганого сказати не можемо. Окрім партійності і суб’єкта висування – партія Петра Порошенко «Європейська Солідарність». Але там дійсно є багато гідних людей.

10. Максименко Олександр Юрійович, 1989 р.н. Людина з Кам’янського, освіта середня спеціальна, людина не працює, висунула його політична партія «Разом сила». Що це за партія – сказати важко, якась невеличка, приватна. Вибачте нас, нам взагалі немає чого сказати про цю людину, як про кандидата від округа № 29. Може він і не знає сам, що то за округ і що його висунули.

11. Маласай Віталій Миколайович, 1975 р.н. Місцевий, проживає у м. Підгородне. Це добре, що наш, та ще й з вищою освітою. Працює директором інформаційного Департаменту в Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Чесно кажучи, це теж два плюси – досвід роботи у обласній владі хоча й не на посадах, де проходить багато бюджетних коштів, які можна в землю зарити. І володіння інформацією, де, що і як відбувається в області і в окрузі. З іншого боку, який-небудь мешканець Підгородного мабуть знайде причину-другу, щоби сказати щось не дуже доброзичливе. Як це зазвичай буває. Взагалі-то, щось категоричне несприятливе ми знайти не змогли, якось аж занадто підходящий кандидат. Але ось в програмі, як це іноді буває, забагато красивих гасел.

12. Мельник Сергій Ігорович, 1971 р.н. Освіта вища, а ось з іншими даними складно. Проживає, начебто, у м. Дніпро, але працює якимось чином директором ПрАТ «Броварський завод пластмас». А Бровари – це під Києвом. Раніше був власником і ПНВП «Енергія», і ТОВ «Бітум Крим Плюс», але майна чомусь не нажив. Чи просто в декларації не зазначив, що не дивно для багаторічного члена «Оппозиційного блоку». Взагалі, сумнівне відношення до округу № 29, його мешканців та працюючих людей. Прораму теж аналізувати не варто, вона є повторенням програми партії, яка його висунула. І знов-таки, буде захищати виключно інтереси політичної партії.

13. Місіратов Марлен Едемович, 1978 р.н. Татарин, проживав до анексії у Криму, потім виїхав і захищав Вітчизну у складі «Правого сектору». Про захисників країни нічого поганого ми не скажемо. По факту зазначимо лише, що проживає він зараз у м. Києві, освіта загальна середня, агітацію не веде, голова Громадської організації «Хайтарма Крим». Можливо, знає, що є кандидатом у депутати.

14. Москаленко Роман Анатолійович, 1978 р.н. З вищою освітою, проживає на території округу у с. Слобожанському, фізична особа – підприємець. Хоча ГО «Опора» видає дані, що він не тільки ФОП, а директор ТОВ «АТОМБУДГРУП», зареєстрованого у м. Нікополі. В свою чергу, за даними господарського суду Дніпропетровської області у ТОВ «АТОМБУДГРУП» є різні борги перед іншими особами на суму в декілька сотень тисяч гривен. Але це не принципово, люди ж і ходять у владу, щоби щось змінити у країні. Наприклад, розрахуватися з боргами. Програма кандидата дуже глобальна. За одну каденцію може і не впоратися, доведеться ще раз обирати. Чесно кажучи, ми ніколи не розуміли, навіщо писати такі програми, якщо там завідомо невиконувані обіцянки, і вводити виборця в оману.

15. Припадчева Вікторія Анатоліївна, 1967 р.н. Із Дніпра, директор ТОВ «Магнолія» з середньо-спеціальною освітою. Тобто, директор магазину продуктів, напоїв та тютюну на вул. Володимира Мономаха (колишня Московська) у м. Дніпро з податковим боргом станом на 01 червня у 630 грн. Сказати точно, навіщо їй законотворчість, 29-й округ та що вона збирається робити у Верховній Раді – не можливо. А вводити людей в оману ми не вміємо, ми ж не кандидати. Програму читали, там щось про жінок-лідерок, про красоту та про смартфони. Нічого не зрозуміли.

16. Сектименко Василь Миколайович, 1970 р.н. Це – дійсно наш кандидат! Із села Іванівка Петриківського району, з вищою освітою. Правда, як і деякі інші, чомусь не працює. Висунула його політична партія «Свобода». Як всі вже розуміють, розглядати діяльність чи обіцянки людей, висунутими партіями – то лишня втрата часу. Сама «Свобода» за останні роки нічим примітним не відзначилася, тільки втратила в повазі. Особливо, під час минулого перебування в парламенті. Гарна людина, але то не професія. Партія ж – так собі, але дисципліну заставлять дотримуватися.

17. Тягло Станіслав Петрович, 1978 р.н. Теж наша людина, із с. Лобойківка Петриківського району. З вищою освітою і працюючий начальником відділу контролю за використанням земель Держгеокадастру. Правда, не у нас, а в Запорізькій області. Тобто, має досвід у роботі владних органів, і взагалі з гарним професійним стажем. Але, про обіцянки чи програму нічого сказати не можемо – замість програми сайт ЦВК чомусь містить автобіографію кандидата. Це щось з розряду «не дуже-то й хотілось…» Між тим, нам все ж хотілося би знати, чому він зареєструвався кандидатом у депутати і що може нам пообіцяти. І чи є, взагалі, у нього таке бажання.

18. Широких Олександр Сергійович, 1976 р.н. Проживає у м. Дніпро, освіта вища. Зазначений, як фізична особа – підприємець, але по факту – простий український міліонер. На сьогодні – депутат Дніпропетровської обласної ради у фракції «Самопоміч». Раніше ми казали вже про цю партію – Садовий, львівське сміття, у Дніпрі – ремонт Нового мосту і набережної і т.д. До речі, дуже агресивна партія, якщо питання стосується заробляння коштів. Сам кандидат – власник фермерського господарства ТОВ «Любимівка». На сьогодні саме він, здається, вклав найбільше грошових коштів у передвиборчу кампанію. І ось саме цікаве, це саме той кандидат, під якого готовий навіть «злитися» кандидат від партії-фавориту «Слуга народу». Нічого, власне, поганого в тому, що люди іноді про щось домовляються – немає. Але якщо це не стосується виборів і введення нас з вами в оману. Хоча, може це й чутки. Серед багатих людей всяке буває. З чим кандидат йде у Верховну Раду – зрозуміти дуже важко. Програма містить низку виправлень, то тому резюмуємо – йде з обіцянками.

19. Юрчак Олександр Валерійович, 1990 р.н. Живе і працює у м. Дніпро. Такий молодий, а вже в опозиції – висуванець від іншої партії колишнього Оппоблоку, «Оппозиційна платформа – За Життя!». Працює директором ТОВ «Вільсон», яке зареєстроване чомусь аж у Вінницькій області, Немирівському районі, с. Нові Обиходи зі статутним капіталом в 1000 грн. Технічний кандидат, скоріш за все, як і технічний директор підприємства із села у Вінницькій області. Програму – не читаємо, йому партійні лідери все розкажуть – що робити і як голосувати.

Фото: з відкритих Інтернет-джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!