Громади Дніпропетровщини формуватимуть систему громадського здоров’я

Зеленодольська і Покровська територіальні громади Дніпропетровської області долучилися до менторської програми від «U-LEAD з Європою». Під керівництвом експертів розроблятимуть проєкти з розвитку громадського здоров’я. Про це повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Із 86 заявок організатори відібрали 12 переможців. Серед учасників – дві команди з Дніпропетровщини», – розповів директор департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Андрій Рубан.

Програма складається з 6 модулів. Усе – в онлайн-форматі. Навчання триватиме до початку листопада 2021-го.

«За кожною громадою закріпили експерта. Ментор допоможе командам розробити програми з розвитку громадського здоров’я на місцях. Далі учасники зможуть подавати свої проєкти до вітчизняних та міжнародних фондів на отримання фінансування», – розповіла спеціалістка з питань розвитку територіальної громади та залучення інвестицій Зеленодольської міської ради Юлія Толчинська.

Разом з експертами учасники говоритимуть про основи громадського здоров’я, інфекційні захворювання та їх профілактику, паліативну допомогу в громаді, лідерство та ведення переговорів. Серед тем – боротьба з неінфекційними хворобами та запобігання насильству.

Менторську програму втілюють за підтримки U-LEAD з Європою.