На Дніпропетровщині визначили найспортивніші села області

На Дніпропетровщині спортсмени-аматори боролися за звання кращого спортивного села області. Чоловіки та жінки з 12 районів регіону змагалися у семи видах спорту. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Спартакіаду організували до Дня фізичної культури і спорту України. Фінальні змагання пройшли у місті Зеленодольськ Апостолівського району. За звання «Краще спортивне село Дніпропетровщини 2020 року» боролися збірні команди старостинських округів 12 районів області», – розповів начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

До ігор долучилися понад 240 спортсменів-аматорів. Учасники змагалися у 7 видах спорту – міні-футболі, волейболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, шахах, шашках та перетягуванні канату.

За підсумками спартакіади перемогу виборола команда Нивотрудівського старостинського округу Апостолівського району. «Срібло» — у Михайлівського округу Новомосковського району. Третє місце посіли спортсмени з Червоногригорівського округу Нікопольського району. Переможці вирушать до Святогірська, де змагатимуться за звання найкращого спортивного села України.