5 продуктів, через які шкіра погано виглядає вранці

Пригадуєш, як добре повечеряла, але не змогла заснути до другої ночі і помітила темні кола під очима вранці? Тобі здається, що шкіра має недосконалий вигляд, бо ти майже не спала. Але насправді проблема криється у продуктах, які ти приготувала на вечерю. Розповідає cosmo.com.ua.

  1. Алкоголь. Навіть келих вина у вечірній час гарантовано зробить повіки набряклими вранці. Якщо не можеш відмовити подрузі в одному коктейлі, пізніше обов’язково випий склянку води.
  2. Сіль. Окрім маринованих продуктів та снеків, де очевидно міститься велика кількість солі, є й продукти, що «приховують» у собі її наявність. Це, до прикладу, хліб. А щоб не додавати сіль у салати, використовуй різноманітні прянощі. Вони не тільки забезпечать чудовий вигляд шкіри вранці, а й допоможуть боротися з почервонінням шкіри, поки ти спиш.
  3. Томати. Ці овочі належать до сімейства пасльонових і містять високу дозу соланіну — речовини, що викликає запалення на слизових.
  4. Молочні продукти. Хоча наші бабусі говорили, що склянка молока на ніч допоможе краще спати, твоїм очам вранці точно не стане легше. Те ж саме стосується сиру, йогурту, кефіру, особливо якщо з віком лактоза стала засвоюватися гірше. Як наслідок – вночі ти відчуваєш важкість у шлунку.
  5. Солодощі. Запам’ятай – востаннє ти можеш насолодитися улюбленим десертом не пізніше 16:00. Тим більше, можеш з’їсти не більше 200 г. В іншому разі солодощі негативно впливатимуть не тільки на стан твоєї фігури, а й шкіри. І хоча існує думка про те, що солодке підіймає нам настрій, у вечірній час ці продукти сприяють виробленню гормону кортизолу, який запобігає появі омолоджуючого колагену. Альтернативами морозиву, цукеркам та кексам є половина банану або ½ склянки сушених вишень. Нехай твій сон буде солодким і красивим!