52-річний ілюстратор створює вишукані скульптури з паперу (Фото)

Джефф Нішінака ріже і мне папір із завидною майстерністю, створюючи вишукані паперові скульптури. 52-річний ілюстратор і скульптор з Лос-Анджелеса створює свої роботи з 1982 року. На створення йде від трьох днів до чотирьох місяців. Ці роботи з великою кількістю дрібних деталей варіюються від 20 см до 6 метрів у висоту і ширину. Пише ukraineartnews.com.

папір3

Джефф працює художником і за свою кар’єру створив вже сотні паперових скульптур. «Я використовую дуже прості інструменти: щипці, механічний олівець, зубочистки, ножі, матрицю для висікання, лекало і трикутники і невеликий закруглений дерев’яний штифт», — говорить Джефф.

Роботи мають ефект 3D завдяки кільком шарам паперу і невластивому висвітлення. Художник використовує папір з 100% бавовни, щоб вона не жовтіло з роками.

папір2

«Все починається з ідеї, потім роблю дослідження, а вже потім працюю над чорновими кресленнями. Після цього я вдосконалюю начерки, потім малюю остаточний варіант олівцем на скульптурі. Кінцевий малюнок являє собою синьку для скульптури. Малюнок «ламається» на індивідуальні шматочки і переноситься на задню сторону паперу. Потім шматочки вирізують, чистять, надають форму і склеюють. Це дуже довгий і трудомісткий процес ».