Названо головні правила безпечного харчування

Смачна їжа приносить величезне задоволення.Втім, для того, щоб їжа була корисною потрібно виконувати певні правила. Експерти назвали три ключові поради, яких варто дотримуватися тим, хто хоче бути здоровим. Повідомляє Радіо Максимум.

Не нехтуйте миттям

До початку приготування обов’язково вимийте руки з милом. І кожного разу, коли ви змушені відволіктися від готування їжі обов’язково повторіть цю процедуру. А також не забувайте, що не слід гладити своїх домашніх улюбленців. Кухонне начиння, дошки для нарізання, столи та інші поверхні промивайте щоразу, коли закінчуєте готувати одну ставу. Особливо, якщо ви готували м’ясо, курку або рибу. Також експерти рекомендують промивати фрукти, овочі та ягоди теплою водою з милом, щоб позбутися від комах, хімічних сполук і бруду.

Обов’язково піддавайте їжу тепловій обробці

При температурі понад 70 градусів загинуть паразити, бактерії та віруси. Якщо брати птицю, то її краще готувати при вищій температурі. Коли готову їжу потрібно розігріти, то нагрівайте її теж до подібної температури. Від неї повинна йти пара.

Зберігайте продукти окремо

Не варто зберігати разом і навіть нести в одному пакеті або сумці сире м’ясо, рибу та птицю. Не тримайте ці продукти з іншими разом. Слідкуйте, щоб сік від них не потрапив на іншу їжу. Готову їжу не потрібно класти на місце сирої їжі, якщо місткість не промита з миючими засобами.