6-річна українка заробляє на мрію

Шестирічна харків’янка Уляна Піменова зажадала побачити справжнього Санту в Лапландії. Коли дівчинка дізналася, що грошей на таке в її родини немає, організувала власний стартап. Вона прагне самостійно заробити собі на омріяний квиток за полярне коло. Пише 5 канал.

Побачити Санту – найбільша мрія шестирічної Уляни. Щоб заробити на квиток, дівчинка започаткувала кулінарний проект: на власній кухні готує сирники.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

“Тому що у мене є мрія – поїхати до Діда Мороза. Цікаво подивитися, як він виглядає, справжній чи ні”, – пояснює Уляна.

Солодкі сирники Уля готує разом із мамою. Рецепт – родинний. Його дівчинка вже вивчила напам’ять.
Мама дівчинки каже, що спонтанна ідея, як зробити казкову подорож здійсненною, перетворилася на справжній проект. Кулінарний експеримент розпочали минулого тижня, а завдяки оголошенню в соцмережах, готувати тепер доводиться на замовлення до 80 сирників на день. Усе продають через Інтернет.
Першими, каже Юлія Піменова, відгукнулися друзі та знайомі, але тепер замовлення надходять і від інших покупців – вже навіть виникла потреба розширювати кухонний арсенал, однієї пательні не вистачає.
“Дуже непросто, враховуючи те, що замовлень лише більшає…Спершу ми думали, що придбаємо термосумку, формочки якісь, але зараз я розумію, що треба буде купити кілька пателень. Можливо, лише для сирників”, – розповідає Юлія Піменова.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!