8 звичок, що шкодять шкірі обличчя

Ніжна шкіра обличчя вимагає особливої турботи з юних років, інакше вона постійно піддаватиметься шкідливій дії вільних радикалів і несприятливих чинників довкілля, і це, звичайно, дуже шкодить шкірі. Існує безліч засобів і способів давати шкірі «посилене харчування», стимулювати її відновлення, домагатися її пружності і бездоганного виду. Проте одних косметичних продуктів і засобів для цього недостатньо; необхідно ще переглянути багато своїх звичок. Пише terrawoman.ua.

1. Не користуватися сонцезахисним кремом

Користуватися сонцезахисним кремом треба і для збереження здоров’я, і для краси. Робити це необходимоо і тоді, коли сонце закрите хмарами.

Доведено, що такий крем захищає шкіру від сонячних опіків і від небезпечних ультрафіолетових сонячних променів.

Якщо ми виходимо на сонце без такого захисту, сонячні промені можуть завдати великої шкоди клітинам нашої шкіри, прискорити процес її старіння і кінець кінцем привести до раку шкіри.

2. Палити
Жінки, котрі палять, не повинні дивуватися, коли у них на обличчі почнуть з’являтися плями, темні кола під очима і виникнуть інші проблеми зі шкірою.

Нікотин викликає звуження кровоносних судин поверхневих шарів шкіри, знижуючи їх здатність переносити кисень і необхідні поживні речовини. Природно, це погано відбивається і на здоров’ї, і на стані шкіри.

3. Зловживати спиртними напоями
Наша шкіра також погано реагує на інтоксикацію і дегідратацію, викликані зловживанням алкоголем.

У людей, котрі не знають в цьому міри, швидко з’являються зморшки і плями на шкірі, а також судинні «павуки».

4. Позбавлятися від вугрів неправильним способом

Гормональні зміни, які регулярно відбуваються в організмі жінки, призводять до того, що в певні періоди нерідко з’являються акне і вугри.

Одна з поширених помилок — намагатися видалити вугри нігтями або за допомогою сумнівних кремів, що містять різні хімікати.

Витискування вугрів може привести до ушкоджень шкіри і шрамів, а креми можуть погано подіяти на шкіру обличчя.

У таких випадках треба видалити забруднення за допомогою рідини для очищення або ексфоліанта і використати грошовий кошт для вирішення цієї проблеми.

5. Спати з макіяжем
Ніколи більше цього не роби! Це одна з гірших речей, які ти можеш зробити для свого обличчя. Під час нічного відпочинку клітини потребують нормального постачання киснем, щоб шкіра відновлювалася і виправляла збиток, нанесений їй вдень.

Якщо макіяж залишається на обличчі, пори забиваються, завантажується нормальна робота клітин.

Ти приходиш додому дуже втомлена? Знайди в собі сили і зніми з обличчя макіяж, перш ніж ти закриєш очі.

6. Митися гарячою водою
Користуватися гарячою водою для умивання або щоденного душу — не краще рішення з точки зору догляду за шкірою.

Часте використання гарячої води призводить до зникнення шкірного жиру, в результаті шкіра стає занадто сухою і втрачає пружність.

7. Не піклуватися про нормальний сон

Багато жінок не усвідомлюють, наскільки важливий нормальний сон для здоров’я і краси шкіри.

Під час сну гормони стресу повертаються до свого нормального рівня і дозволяють клітинам «спокійно працювати» і відновлювати шкіру.

У людей, які сплять 6 годин або менше, з великою вірогідністю відбувається передчасне старіння шкіри, вона придбаває тьмяний відтінок, під очима з’являються темні круги.

8. Використовувати відразу багато косметичних продуктів

Засобів для догляду за шкірою багато, і кожен має свою особливу функцію. Не рекомендується використовувати їх одне за іншим, треба дати шкірі час адаптуватися до вибраного засобу.

Коли йдеться про таку чутливу зону, є вірогідність того, що речовини, що входять до складу різних засобів взаємодіятимуть між собою, а це може привести до роздратування, алергічних реакцій і інших проблем зі шкірою.