85% побутових споживачів Дніпропетровщини сплатили послуги з розподілу за березень

Фахівці Дніпропетровськгазу працюють у посиленому режимі цілодобово та без вихідних. Кожен працівник залишається на варті газового фронту, оскільки безпека та комфорт споживачів для нас найголовніше!

Весь колектив компанії докладає максимум зусиль для того, аби у кожній оселі був природний газ. Бригади АДС та виробничі служби по всій області оперативно реагують на виклики та швидко відновлюють розподіл газу.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

За березень оплату за розподіл газу здійснили 85% побутових споживачів блакитного палива області. Ми дякуємо вам за свідоме споживання блакитного палива та вчасну оплату у воєнний час. Дніпропетровськгаз докладає надзусилля для забезпечення газом мешканців регіону, а також усіх тимчасово переміщених сімей із зони бойових дій, що нині знайшли прихисток у нашому регіоні.

Саме тому ми звертаємося до споживачів, які з якихось причин ще не сплатили за послуги з розподілу блакитного палива. Просимо вас не ігнорувати виконання своїх договірних зобов’язань, оскільки сьогодні ваша оплата – це вклад в перемогу, а кожна гривня – підтримка економіки України.

Адже кошти, отримані від споживачів, спрямовують на придбання матеріалів та обладнання для забезпечення стабільної роботи газорозподільних мереж, їхній ремонт та критично важливу модернізацію, роботу аварійно-диспетчерської та інших служб. Газовики, часто ризикуючи життям, працюють у напруженому режимі. Тому зараз, коли на нашій землі точаться запеклі бої з окупантами, дуже важливо забезпечити надійний тил, який має працювати на відродження країни.

Встигніть сплатити за розподіл газу БЕЗ комісії. Адже з 01 травня 2022 року платіжні сервіси повертають комісію при здійсненні платежів.

Сплатили за розподіл газу можна через такі онлайн-сервіси 104.ua:

  1. Особистий кабінет на сайті 104.ua https://account.104.ua/ua/login
  2. Мобільний додаток 104. ua: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rgc.client&hl=ru&gl=US
  3. Чат-бот «7104ua» у Viber https://chats.viber.com/7104ua
  4. Чат-бот «7104ua» у Telegram https://t.me/ua7104_bot
  5. Через системи інтернет-платежів EasyPay.ua та iPay.ua

В умовах війни і збільшеного навантаження, ми продовжуємо працювати для вас та тримати енергетичний фронт! Слава Україні!

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!