На Дніпровському коксохімзаводі ремонтують нагрівальну піч

У прокатному цеху металургійного підрозділу ДКХЗ капітально ремонтують нагрівальну піч №2. На ремонт обладнання Метінвест спрямує понад 23 млн гривень.

Ремонтні роботи проводять на основній виробничій дільниці – трубозаготівельній. Під час ремонту будуть замінені зстаріли металоконструкції, газопровід, металевий та керамічний рекуператори, вогнетривка цегляна кладка. Спеціалісти встановлять нові лінзові компенсатори та інше обладнання.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Для компанії Метінвест планомірне відновлення основного обладнання виробничих дільниць у металургійному підрозділі ДКХЗ – одне з найважливіших завдань. Ми плануємо поетапну та якісну заміну устаткування на усіх переділах виробництва. Наразі на підприємстві тривають капітальні ремонти агломашини №11 і тракту подачі палива в агломераційному цеху та оновлення повітронагрівачів двох доменних печей. Такий системний підхід сприяє стабільній та продуктивній роботі виробничих потужностей, дає можливість виробляти якісну та конкурентоспроможну продукцію, покращувати умови праці виробничого персоналу», – підкреслив генеральний директор Дніпровського КХЗ Дмитро Липпа.

Очікується, що після відновлення нагрівальної печі №2 збільшиться її стійкість та міжремонтний цикл. До того ж, скоротиться час підготовки агрегату для роботи з нагрівання стандартних заготовок, поліпшиться гнучкість налаштування нагріву заготовки малого перетину та слябів, завдяки чому зменшиться енергоспоживання

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!