Adobe анонсувала нового помічника на базі штучного інтелекту

Adobe представила новий інструмент на основі штучного інтелекту, здатний аналізувати PDF-документи та надавати користувачам розширені можливості. Про це повідолмляють в компанії Adobe.

Цей штучний інтелект, AI Assistant, ефективно узагальнює та генерує ідеї з об’ємних текстових файлів, відповідає на запитання користувачів та адаптує інформацію для застосування в електронних листах, доповідях та презентаціях.

Оснований на принципах штучного інтелекту та машинного навчання, новий помічник використовує технологію, подібну до Acrobat Liquid Mode, що полегшує перегляд PDF на мобільних пристроях.

AI Assistant стане доступним для користувачів у програмах Reader та Acrobat.

Власники підписок Acrobat Individual, Pro та Teams, а також користувачі пробної версії Acrobat Pro, зможуть ознайомитися з англійською бета-версією помічника з 20 лютого.

Adobe планує додавати нові функції до AI Assistant в додатку Reader протягом найближчих днів та тижнів, а також розширювати підтримку додаткових мов у майбутньому.

Компанія має намір розвивати функціонал AI Assistant, дозволяючи користувачам ефективніше працювати з документами різних форматів, сприяючи створенню, редагуванню та форматуванню документів за допомогою штучного інтелекту та надаючи можливість отримувати зворотний зв’язок для підвищення якості документів.