Аграрії дбають про здоров’я земляків

Напередодні Нового року жителі села Вищетарасівка Томаківського району отримали подарунок – тут було відкрито лікувально-реабілітаційний центр «Благодія».

Exif_JPEG_420

До цієї урочистої події йшли цілих п’ять років. Саме директор місцевої агрофірми «Борисфен» Станіслав Олександрович Халамай не дав зникнути медицині у селі і прийняв рішення викупити на той час уже зруйноване приміщення дільничної лікарні.

Exif_JPEG_420

Станіслав Олександрович згадує, що п’ять років копіткої роботи з поточного ремонту і не менш тривалий процес з оформлення документів, отримання ліцензії, промайнули швидко. І напередодні свят «Благодія» відчинила свої двері для орендодавців та працівників агрофірми. Тут вони можуть безкоштовно отримати медичну допомогу, пройти лікування у стаціонарі.

Exif_JPEG_420

Також у центрі працюватиме лабораторія, масажний та процедурний кабінети.

Exif_JPEG_420

«Палати та кімнату для відпочинку ми оснастили сучасними меблями, телевізорами та всім необхідним. Особливу увагу приділили обладнанню. За кошти агрофірми придбано кардіограф, агрегат низькочастотної терапії, портативний стірограф, аквадистилятор та навіть апарат для приготування кисневої пінки. Тобто я хотів зробити все можливе, щоб пацієнти нашого центру могли підлікуватися без зайвих проблем, затрат, поїздок у районну лікарню. Лише здорові люди можуть трудитися на благо своїх родин, а також нашої агрофірми», — розповідає Станіслав Халамай.

Exif_JPEG_420

У «Благодії» працюватиме 15 спеціалістів: два лікарі, чотири медсестри, лаборант та інший обслуговуючий персонал. Крім того будуть приїздити досвідчені лікарі з району, вони проводитимуть обстеження і консультуватимуть мешканців Вищетарасівки.

Exif_JPEG_420

«Наш заклад тільки розпочинає свою роботу. У перспективі плануємо розширятися і запросити невропатолога, кардіолога, фахівця з ультразвукової діагностики. Дякуємо засновнику за робочі місця і можливість допомагати людям», — зазначила старша медична сестра Ірина Ішиміклі.

Exif_JPEG_420

Відкриття «Благодії» — це не перша добра справа Станіслава Олександровича. Він не обходить увагою та підтримує матеріально дитячий садок, школу, виділив кошти на ремонт доріг. Саме там, де є такі люди як Станіслав Халамай, село живе і розвивається.

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Тетяна Сіденко

Добавить комментарий