Апостолівську школу реконструюють за європейськими стандартами

Навчальний заклад нового століття у місті з трьохсотрічною історією. Яскравою та технологічною стає Апостолівська школа №1. У її лівому крилі кипить робота.

Осучаснюють їдальню, актову та спортивну зали. Облаштовують кабінети та навіть школу робототехніки. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Одночасно 30 шкіл Дніпропетровщини приводимо до європейських стандартів. Робимо їх яскравими, технологічними, енергоефективними та комфортними. Прагнемо, щоб діти навчалися в креативному просторі. В Апостолівському районі реконструюємо відразу кілька закладів. Один із них – школа №1 міста Апостолове», – наголошується у повідомленні прес-служби.

Апостолівська школа №1 змінюється не по дням, а по годинам. На подвір’ї замість «дірявого» асфальту – акуратна бруківка. Повністю готове – праве крило закладу: до літніх канікул у яскравих класах навчалися діти. На фініші – обшивка фасаду яскравою жовто-білою плиткою.

«Зміни в школі – це величезний крок уперед. Світлі класи та креативна атмосфера спонукають і вчителів, і дітей працювати та триматися в тонусі», – пояснила заступник директора з виховної роботи Ірина Трусій.

Активні роботи – у лівому крилі. Стіни майбутніх кабінетів обшили гіпсокартоном. Їх шпаклюють та готують до фарбування.

«Я перевелась у цю школу нещодавно. Була вражена яскравою палітрою кольорів. Коли ти заходиш у клас, з’являється натхнення вчитися», – поділилася учениця десятого класу Наталія Попович.

На третьому поверсі облаштовують школу робототехніки. Там виховуватимуть майбутніх винахідників, інженерів та комп’ютерних геніїв.

Паралельно осучаснюють їдальню, спортивну та актову зали, бібліотеку.

«Мені подобається, що школа змінюється, – сказав учень десятого класу Олександр Сергійчук. – В оновленій школі комфортніше вчитися. Яскраві кольори покращують настрій».

Школі №1 – майже 40 років. У ній навчаються 550 учнів із Апостолового та двох ближніх сіл.