На Дніпропетровщині зґвалтували дівчину

На Дніпропетровщині за зґвалтування 13-річної дівчини колишній в’язень знову опинився на лаві підсудних. Повідомляють у прокуратурі  Дніпропетровської області.

«Криворізькою місцевою прокуратурою №2 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 65-річного громадянина за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.152 КК України (зґвалтування, вчинене щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років). Так, раніше судимий за розбещення неповнолітніх громадянин, звільнившись з місць позбавлення волі на підставі Закону України «Про амністію», на шлях виправлення не став та у липні 2019 року зґвалтував 13-річну дівчину», — йдеться у повідомленні прокуратури.

За версією слідства, дитина перебувала в гостях у чоловіка разом з 4-річною сестрою. Будучи у стані алкогольного сп’яніння, господар погрожував дівчині вчинити насильницькі дії сексуального характеру у відношенні її малолітньої сестри, тим самим подавив волю потерпілої до будь-якого супротиву та примусив неодноразово вступати з ним у статеві зносини.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

 

 

Фото: з відкритих джерел