Авіамоделісти Покрова провели успішний “повітряний бій” (Фото)

Спортсмени з Покрова Дніпропетровської області продовжують переможний шлях на змаганнях різного рівня. Так днями у місті Глухів пройшли Всеукраїнські змагання з авіамодельного спорту серед школярів, у яких взяли участь команди з Вінниці, Сум, Полтави, Києва, Волині. Повідомляють у прес-службі Покровської міської ради.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Покров на цьому престижному турнірі представляли вихованці авіамодельного гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва Денис Дощенко (СЗШ № 9) та Олексій Яценко (СЗШ № 2). Варто зазначити, що авіамодельний спорт це особлива дисципліна, яка потребує чималих технічних знань, інженерного підходу та відповідальності. Вже багато років він успішно розвивається в нашому БДТЮ. Фактично, в цьому гуртку виховуються діти, які мають усі шанси стати студентами технічних вузів та інженерною елітою нашої держави.

Цього разу хлопцям довелося змагатися у такій складній дисципліні як “повітряний бій”. Крім технічної готовності моделей від учасників вимагалося знань фігур пілотажу та вміння реалізувати це на практиці. Адже не так просто керувати своєю моделлю так уміло, аби зайти в “хвіст” своєму супернику, аби зафіксувати його умовне “знищення”.

Як результат в активі хлопців 1-е місце як в повітряних боях та і в командному заліку! Більш того, завдяки цій перемозі вони виконали норматив кандидата у майстри спорту.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!