Безробітні жителі Дніпропетровської області можуть опанувати нову професію

Безробітні жителі області можуть опанувати нову професію або підвищити свою кваліфікацію. Навчальні курси проводять у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Заняття – безкоштовні. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Готуємо висококваліфікованих спеціалістів в різних галузях. На вибір – 11 професій та більш ніж 50 освітніх програм. Цьогоріч ми допомогли майже 700 безробітним здобути новий фах або вдосконалити свої навички», – зазначила заступниця начальника відділу активних програм зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості Тетяна Кардель.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Вчилися, зокрема, на касира банку, бухгалтера, молодшу медичну сестру, продавця, контролера-касира, оператора котельні, електрогазозварника.

Підвищували кваліфікацію з користування ПК, офіс-менеджменту, діловодства, графічного та веб-дизайну.

В освітньому центрі пропонують і нові напрямки навчання. Наприклад, курс з розробки інтернет-магазинів на CMS Opencart, основ системного адміністрування, UI/UX-дизайну. Вчать і складати бізнес-план та розвивати власну справу.

Щоб долучитися, слід звернутися до центру зайнятості за місцем проживання. Навчання безкоштовне для тих, хто зареєстрований.

фото з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!