Більше 700 дітей Царичанської громади підуть 1 вересня в оновлену школу

Більше 700 дітей підуть 1 вересня в Царичанську опорну школу, оновлену після капітального ремонту. Будівлю, яка давно потребувала реконструкції, осучаснюють коштами обласного бюджету.

Після об’єднання доходи громад зростають, і у них з’являється можливість втілювати найбільш потрібні соціальні проекти. У розвитку інфраструктури вони завжди можуть розраховувати на нашу цілковиту підтримку. Загалом у цьому році область виділила кошти на ремонт 25 шкіл. Рік тому Царичанська школа стала опорною, тепер там навчаться діти з інших сіл громади. Але самій будівлі понад 40 років, і вона давно потребувала капітального ремонту.

Вже відремонтували основний корпус Царичанської школи, пришкільний інтернат та майстерні. У приміщеннях замінили покрівлю, яка протікала, систему опалення, підлогу, встановили нові двері та вікна. Наразі в розпалі – заміна системи вентиляції у спортзалі та їдальні.

«Ми вдячні команді Валентина Резніченка за підтримку. Тепер в оновленій будівлі діти й вчителі нарешті почуватимуться комфортно. В кращих умовах відкриваються нові можливості для навчання», – поділилася враженнями в.о. начальника відділу освіти виконкому Царичанської селищної ради Лілія Кондакова.

У реконструйовану школу вже завезли сучасні меблі, комп’ютери, а також сім мультимедійних комплексів.
У новому навчальному році там також запрацюють гуртки робототехніки та астрономії – для цього облаштують спеціальний кабінет.

«Заняття з робототехніки ознайомлять учнів зі світом сучасних ІТ-технологій та ненав’язливо допоможуть їм укріпити знання з математики, фізики й програмування», – вважає вчитель інформатики Царичанської школи Антон Єлісєєв.
Наразі в області тривають роботи з реконструкції Петриківської, Солонянської, Межівської та Юр’ївської опорних шкіл.