Борис Філатов: Ми повинні домогтися максимальної відкритості місцевих бюджетів та прозорості їхнього розподілу

Максимальна відкритість при формуванні місцевих бюджетів та їхній прозорий і конкурентний розподіл мають стати одними з основних завдань для представників УКРОПу в місцевих радах. Серед інших пріоритетів – ефективна робота комунальних підприємств та якість надання адміністративних послуг на місцях.

Про це заявив один з лідерів партії, новообраний мер Дніпропетровська Борис Філатов, виступаючи 3 грудня 2015 року на І з’їзді депутатів місцевих рад, обраних від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП».

«Усі корупційні схеми слід витягнути на світ божий: територіальні громади повинні розуміти, куди витрачаються їхні кошти і у них не повинно бути ніяких сумнівів щодо прозорості їхнього розподілу», – заявив Борис Філатов.

При цьому він навів приклад Дніпропетровська, де нині функціонує близько півтори сотні комунальних підприємств, конкретна діяльність яких невідома нікому, за винятком хіба що тих посадовців, які сидять на грошових потоках.

Ще одним напрямом роботи представників УКРОПу, за словами Бориса Філатова, має стати максимальна якість та оперативність у наданні адміністративних послуг шляхом їхнього переведення в електронну форму. «Ми повинні йти до людей. Я вам скажу: головною запорукою моєї перемоги було те, що я особисто зустрівся у місті Дніпропетровську з понад 40 тисячами виборців і дивився їм в очі, як дивлюся зараз вам», – зізнався «укропівець».

При цьому Борис Філатов зазначив, що саме відкритість допомогла йому стати переможцем виборів, незважаючи ані на викрадення лідера УКРОПу Геннадія Корбана, яке завадило повністю зосередитися на кампанії, ані на те, що весь адміністративний ресурс Дніпропетровська працював на перемогу «Опозиційного блоку».

Залишити відповідь