УКРОП на з’їзді розширив склад політради та ухвалив програму партії

 

3 грудня у Києві відбувся VI позачерговий з’їзд політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», під час якого був розширений склад політичної ради партії. Відповідно до ухваленого проекту рішення, кількісний та персональний склад політради УКРОПу збільшився з 7-ми до 31-ї особи.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

До складу політради увійшли народні депутати Віталій Купрій, Тарас Батенко, Олександр Дубінін, Валентин Дідич, Олександр Шевченко, керівники регіональних організацій УКРОПу та лідери громадської думки, зокрема відомий письменник Василь Шкляр.

«У результаті внутрішньопартійної дискусії було ухвалене рішення про те, що якщо ми прагнемо розширювати демократію в партії, якщо ми прагнемо залучати нових людей, якщо ми прагнемо делегувати повноваження, то, безумовно, склад політради має бути розширений. Очевидно, що в політичній раді має бути територіальне представництво, лідери наших регіональних організацій. Має бути розширеним політичне представництво, повинні бути представлені народні депутати з міжфракційного об’єднання УКРОП. Також у політичній раді обов’язково мають бути лідери громадської думки та відомі моральні авторитети», – заявив один з лідерів УКРОПу, новообраний мер Дніпропетровська Борис Філатов під час прес-конференції.

Крім того, голова секретаріату партії Денис Борисенко повідомив, що раз на рік в УКРОПі буде відбуватися ротація керівництва: змінюватимуться голова політради та лідери регіональних організацій.
Також під час VI позачергового з’їзду УКРОПу були ухвалені нові редакції програми та статут партії.
«Перший крок – повне очищення влади. Не імітація реформ, не рух у бік реформ, не поступове, а повне перезавантаження влади. Нова Конституція, обнуління законодавства. А ще – очищення активів та перезапуск економіки», – такі першочергові кроки під час презентації нової програми визначив член політради партії, керівник Київської міської організації УКРОПу Дмитро Сіманський.

Крім того, під час з’їзду був затверджений склад контрольно-ревізійної комісії партії. Її очолив керівник юридичного департаменту УКРОПу Віталій Грень.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь