Боротьба зі стихійною торгівлею: у Дніпрі проводять рейди

Минулого тижня у Дніпрі співробітники КП «Муніципальна варта» проводили рейди щодо боротьби зі стихійною торгівлею у різних районах міста: вокзал, проспект Дмитра Яворницького (біля Центрального ринку), вул. Новокримська, вул. Софії Ковалевської, вул. Байкальська, ж/м Перемога, ж/м Тополя, ж/м Ломівський, а також ринки Березинський та Калинівський. Було виявлено та задокументовано 29 порушень правил торгівлі.

рейди у Дніпрі

Складено протоколи за ознаками ст. 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). Стаття передбачає штраф від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

рейди у Дніпрі

Крім того, працівники «Муніципальної варти» перевірили дотримання правил торгівлі лікеро-горілчаними виробами на розлив у 10 закладах громадського харчування. Порушення виявили у кіоску по вулиці Володимира Васюка, 29. Там реалізовували горілчану продукцію без ліцензії та марок акцизного податку. На місце були викликані працівники поліції, які задокументували факт порушення та вилучили 13 літрів горілки. Поліцейські склали протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч.1 ст. 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).

рейди у Дніпрі