Британський майстер відтворив казковий світ «Володаря перснів» (фото)

Кріс Гайс (Chris Guise) — британський художник і поціновувач японського мистецтва бонсай. Інженер-механік за фахом, Кріс має прекрасну колекцією дерев бонсай, які він вирощує і демонструє на своїй сторінці на сервісі Flickr.

Одною з найпопулярніших робіт автора вважається мініатюра будиночок хоббітів Більбо Беггінса, Фродо Беггінса і Семуайз Гемджі. Саме в ньому починаються і закінчуються події «Володаря перснів» і «Хоббіта». Особливо цей фантастичний предмет «зеленого» мистецтва виражає увагу автора до деталей, повідомляє UkraineArtNews.

«Практично відразу після того, як я купив це дерево, я вирізав жолоб в його стовбурі, обробив краї та давав спокій. Через 2 роки краї загрубіли й оформилися. Незабаром після цього я вирішив, що хочу продовжити формування стовбура. Для імітації пагорба, задня стінка повинна була бути дуже високою, тому я вирішив взяти «губку», яку використовують флористи, щоб заповнити простір. Вона дуже легка, очевидно вбирає багато води та з неї дуже зручно вирізати потрібну форму. Губка кріпиться до цегляного фасаду дротом і зверху покрита тонким шаром ґрунту.

Цегляний фасад закріплений на пластиковій сітці, що утримує всі деталі разом. «Цеглинки» вирізані з покрівельної черепиці, гострі кути стесати. Всі деталі зацементовані на пластиковій сітці-підкладці. Спочатку були створені майбутні двері та вікно будиночка, після була викладена стіна між ними», — розповів майстер. Дивовижні будиночки Кріса представляють на ярмарках та світових виставках.