Цей продукт допоможе у боротьбі з переїданням

Перекус, який складається з волоських горіхів, дозволяє активувати певну зону в мозку, яка регулює апетит. Це відкриття вчені зробили, просканувавши мозок групи добровольців. Дослідження проводилося за участю 10 людей з ожирінням. Воно тривало в рамках двох п’ятиденних сесій. У межах першої сесії добровольці щодня споживали смузі, що містили 40 грамів волоських горіхів. В рамках другої – смузі без горіхів, але аналогічні за харчовою цінністю (контрольна група). Виявилося, саме протягом перших п’яти днів добровольці менше відчували голод.

Також випробуваним показували фотографії улюбленої їжі на кшталт солодощів і гамбургерів, нейтральних предметів (квіти, камені) або менш улюбленої їжі (овочі). При цьому проводилося сканування мозку.

Коли на екрані з’являлися смачні і шкідливі продуті, підвищувалася активність в правій частині островкової частки, якщо до цього споживалися волоські горіхи. Ця зона мозку пов’язана з когнітивним контролем. В цілому ця активність говорила про те, що добровольці приділяли більше уваги вибору їжі, віддаючи перевагу корисним продуктам.