Часті відмови від сніданку можуть призвести до інфаркту

Кожна четверта доросла людина регулярно відмовляється від сніданку. Часті відмови від сніданку можуть призвести до інфаркту, інсульту або діабету.

До такого висновку прийшли експерти в області здорового харчування з Колумбійського університету в Нью-Йорку, пише Жіночий Світ.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Так, за оцінками експертів, кожен четвертий дорослий чоловік регулярно відмовляється від сніданку. Однак це дуже шкідлива для здоров’я звичка, через яку люди страждають від підвищеного рівня холестерину і високого артеріального тиску.

Обидва цих показника є значними факторами ризику інфарктів, інсультів та інших серцево-судинних захворювань. Люди, які пропускають сніданок, також частіше виявляються жертвами ожиріння, вони недоотримують певні поживні речовини і страждають від діабету.

Автори дослідження підкреслюють, що дуже важливо дотримуватися дієти, насиченої фруктами, овочами, цільнозерновими продуктами, курячим м’ясом і рибою. Необхідно обмежити прийом червоного м’яса, солоних і солодких продуктів харчування. Ну а від сніданків краще не відмовлятися – вони забезпечують нас необхідним зарядом енергії на весь день.

фото: з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!