Чим правильно втамувати спрагу

З наближенням літа все більше людей стикаються з проблемою постійної спраги. Кожен хоче знайти для себе той ідеальний рецепт, який допоможе її втамувати. Попереджаємо зразу, що солодка газована вода – програшний варіант! Розповідає maximum.fm.

Перед її покупкою потрібно розуміти, що вона не може втамувати спрагу, а навпаки – стане причиною того, що ви захочете пити ще більше. Чому? А тому, що в ній міститься шалена кількість цукру. Та й узагалі не рекомендується зловживати такими напоями, адже вони негативно вплинуть на ваше самопочуття та вигляд.

Крім того, такі води прискорюють розвиток карієсу або сприяють його появі. Винен тут не лише цукор, а й кислота, яка міститься в цих напоях. Вона призводить до роз’їдання зубної емалі.

Якщо в спекотний день ви відчули гостру спрагу, випийте звичайної питної води. Також відмінно втамовують спрагу національні кавказькі напої Айран і тан. Крім того, він містить білки, вітаміни, мікроорганізми та інші корисні елементи, що підтримують організм у тонусі.

Крім спраги, вони тамують й голод. Приготувати його просто – одна частина води змішується з одною частиною кефіру та додається трохи солі. Просто та корисно!

Зелений чай. Він також чудово бореться зі спрагою. Пийте холодний чай малими ковтками. Також можна випити морс зі смородини або чай каркаде.

І не забувайте, що не потрібно зловживати максимально охолодженими напоями та льодом. Вони можуть негативно вплинути на ваше здоров’я.