Чому обов’язково потрібно прати новий одяг

Експерти неодноразово говорили, що куплені у магазині джинси, футболку або спідню білизну не можна відразу одягати. Їх потрібно спочатку випрати. В іншому випадку, це може збільшити ризик набряку геніталій, грибкових інфекцій і маститів.

Куплена в якомусь модному магазині спідня білизна виглядає абсолютно чистою та свіжою. Однак ми повинні обов’язково покласти її у пральну машину і гарненько випрати перед тим, як одягнути, пише «Радіо Максимум» з посиланням на Daily Mail.

В іншому випадку, нам загрожує ризик подразнень шкіри й інфекцій, як стверджують біохіміки, які провели дослідження за участю близько 1 000 споживачів.

31% із них заявили, що ніколи не перуть нову спідню білизну перед тим, як одягнути її. Експерти попереджають, що носіння такої білизни може мати дуже серйозний вплив на здоров’я шкіри, починаючи від контактного дерматиту і закінчуючи набряком піхви.

Вони також підкреслюють, що відмова від прання нових штанів може призводити до появи грибкових інфекцій у генітальній зоні. Цілком можливо, що ці штани раніше приміряли інші споживачі. Що ж стосується не випраних бюстгальтерів, то вони можуть спровокувати мастит.

Носіння невипраного одягу будь-якого виду несе в собі ризики, але найбільшу небезпеку становить спідня білизна, що яка не потрапила у пральну машину відразу після покупки. При її виготовленні використовувалися жорсткі хімічні речовини, здатні викликати подразнення в інтимних зонах. А ще деяких магазинах ця білизна на полицях піддається грибковим і бактеріальним зараженням.

фото з відкритих джерел