Чому успішні люди встають дуже рано

При дуже активному способі життя, може здатися, що для справ постійно не вистачає часу протягом дня. Проте ключем до підвищення продуктивності може стати використання ранкових годин.

Президент мережі Starbucks Мішель Гаас протягом вже 15 років встає щодня о 4:30 ранку, щоб займатися справами. Гретхен Рубен, популярний автор проектів, прокидається в 6 ранку і працює годину перед тим, як піднімається його сім’я. Експерт з тайм-менеджменту Лора Вандеркам підкреслює, що для ведення успішного бізнесу, необхідно навчитися ранньому підйому з ліжка в силу декількох причин.

Чому важливо вставати рано?

Зосередженість. День будь-якої зайнятої людини наповнюється справами дуже швидко, тому ранок найпродуктивніший і спокійний час для того, щоб зайнятися промовами, які вимагають мозкового штурму і самотності.

Сила волі. Вранці у людини спостерігається пік мозкової активності і чистоти свідомості, тому, навіть у «сов» справи вирішуються швидше і якісніше в першій половині дня.

Позитивний заряд. Саме ранкові години задають настрій усього дня. Тому, вставши раніше і зробивши всі справи, діяльність буде приносити більше задоволення і результатів у досягненні ваших цілей.

Думка про підйомі з ліжка на світанку багатьох лякає. Проте існує декілька методів, щоб перетворити заядливу «сову» у «жайворонка» для підвищення продуктивності малого бізнесу.

Як навчиться вставати о 5 ранку?

  1. Журнал годин.Однією з причин, чому люди не люблять вставати рано вранці, є те, що спати вони відправляються занадто пізно. Журнал годин дозволить визначити, наскільки продуктивно використовуються години протягом дня. Більшість опівнічників, мріють створити успішний бізнес, виявляють, що вони витрачають багато часу на марні заняття.
  2. Ідеальний ранок. Далі необхідно уявити, щоб ви робили, якби у вас було пару зайвих годин в день. Пішли б на тренування замість невеликої розтяжки? Почитали б газету замість пробіжного перегляду заголовків? Це створює відмінну стимуляцію, особливо для тих, хто веде підприємницьку діяльність.
  3. Планування ранкових годин. Для того, щоб навчитися рано вставати, важливо готуватися до ранкових справ з вечора. Тобто, якщо було прийнято рішення піти на пробіжку, то варто підготувати одяг для цього тощо.
  4. Повільна заміна звичок. Якщо ви звикли вставати в 7:30, то не слід одразу ж заводити будильник на 5 ранку, так як ви його вимкнете і повернетеся у світ снів про успішний бізнес. Замість цього, поставте будильник раніше хвилин на 10, щоб вливатися в новий режим поступово.

Джерело uagolos.com

Добавить комментарий