Чому восени треба їсти квашену капусту

Обов’язково включіть в свій раціон харчування восени і взимку квашену капусту. Вона забезпечує організм багатьма вітамінами і мікроелементами, захищає серце і допомагає при схудненні, а завдяки своїм корисним бактеріям діє як натуральні пробіотичні ліки. Пише zdorovia.com.ua.

Бактерії, що містяться в квашеній капусті, і цукру, які вони зброджують, живлять кишкову флору, сприяють зростанню здорових кишкових бактерій, які в свою чергу нейтралізують шкідливі бактерії. Таким чином посилюється захист організму від застуди та інших інфекцій.

Забезпечує антиоксидантами. Квашена капуста містить багато вітаміну С, а також вітамін Е і мікроелемент селен — цей «коктейль» посилює здатність організму опиратися інфекціям, а також вільним радикалам, що ушкоджує клітини, що викликають запалення і розвиток раку.

Покращує психічне здоров’я. В процесі ферментації капусти виробляється ацетилхолін, який надає заспокійливу дію на вегетативну нервову систему. Деякі неврологи навіть рекомендують тримісячне лікування квашеною капустою для пацієнтів з депресією.

Захищає серце. Молочнокислі бактерії, що утворюються при приготуванні квашеної капусти, знижують концентрацію «поганого» холестерину ЛПНЩ. З двома порціями квашеної капусти в тиждень ви природним чином допоможете запобігти хворобі серця.

Оздоровлює шкіру. Квашена капуста — найбагатше джерело вітаміну К, завдяки якому покращуються процеси кровотворення і регенерації шкіри. Регулярне вживання квашеної капусти робить шкіру більш красивою.

До речі! Дефіцит вітаміну К часто мають люди із захворюваннями жовчного міхура і дисфункцією печінки. Їм квашена капуста може допомогти заповнити цей мікроелемент.

 

Фото: Вікіпедія