5 причин негайно з’їсти яблуко

Літо — саме час насититися вітамінами. І хоча зараз на ринках і в супермаркетах безліч ягід та фруктів, варто обрати саме яблуко. Ось п’ять причин звернути увагу на яблука. Пише сайт «Наша мама».

1. Яблука поживні

Середнє яблуко може замінити 1,5 чашки фруктів, а дві чашки фруктів рекомендують на харчуванні при 2000 калорій на день. Щоб отримати максимум від яблук, їжте їх зі шкіркою. У ній половина клітковини яблука та багато поліфенолів.

2. Яблука можуть сприяти схудненню

Дослідження показало, що люди, які їли шматочки яблук до основного прийому їжі, почувалися більш ситими порівняно з тими, хто спожив яблучний сік, яблучне пюре або не вживав яблучних продуктів узагалі.

3. Яблука можуть бути корисними серцю

Яблука пов’язані з нижчим ризиком серцевої хвороби, а все тому, що яблука містять розчинні волокна, які можуть знижувати рівні холестерину в крові.

У них також є поліфеноли, які мають ефекти антиоксидантів. Ряд із них сконцентровані у шкірці.
Флавоноїди у яблуках можуть попереджувати серцеву хворобу, знижуючи кров’яний тиск, знижуючи «погане» окислення LDL, та діючи як антиоксиданти.

4. Вони пов’язані з нижчим ризиком діабету

Дослідження показало: щоденне вживання яблук пов’язане з на 28% нижчим ризиком діабету ІІ типу порівняно з тими, хто не їв яблук взагалі.

Смакування яблуками хоча б кілька разів на тиждень має схожий захисний ефект.

5. Можуть діяти як пребіотики

У яблуках є пектин, який діє як пребіотик: оскільки тонка кишка не засвоює клітковину під час травлення, вона іде до товстої кишки, де може сприяти росту хороших бактерій і перетворюється в інші корисні компоненти для організму.

 

Фото: pixabay