Ці продукти ніколи не можна залишати в морозилці

Покупка продуктів у великій кількості та їх заморозка – чудовий спосіб заощадити гроші та завжди мати під рукою практично будь-які продукти. Однак, є ті, які ніколи не потрібно заморожувати, щоб не нашкодити своєму здоров’ю. Пише Радіо Максимум.

Фрукти та овочі з високим вмістом води

Дині, селеру, огірки та листя салату не потрібно заморожувати, оскільки це зробить їх млявими та позбавленими смаку.

Молочні продукти та креми

Сметана, вершки, йогурт і заварний крем просто розшаруються при заморожуванні, тому їх не потрібно класти до морозильної камери.

М’який сир

Тоді як тверді сири, такі як чеддер, швейцарський і пармезан, прекрасно підходять для зберігання в морозилці, вершковий сир, бринзу та інші потрібно класти лише в холодильну камеру.

Смажені продукти

Такі продукти в процесі заморозки також можуть стати млявими та втратити апетитну хрустку скоринку.

Соуси

Підливи, заправки та соуси, які були загущені за допомогою борошна або кукурудзяного крохмалю, при заморожуванні розсиплються.

Готові макаронні вироби

Приготована паста після розморожування виявиться просто гумовою. Якщо ви все ж плануєте заморозити готові макарони, краще відваріть їх до ступеня al dente (трохи сирі). Це допоможе зберегти смакові якості.

Яйця в шкарлупі

Ви цілком можете збити яйця та відправити їх без шкарлупи в морозильну камеру. В такому вигляді вони можуть зберігатися до року. Втім яйця в шкарлупі ніколи не варто заморожувати.