Дегустації, майстер-класи та концерти: у Дніпрі пройде благодійний ярмарок

Мешканців Дніпропетровщини запрошують на благодійний ярмарок #ART_наступ_Dnipro_International. Зустріч проходитиме 6 серпня у Дніпрі.

На  гостей чекають дегустації смаколиків різних країн світу, виставка-продаж творчих робіт. А ще народні танці, співи та майстер-класи. Про це розповіли під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Кілька місяців тому митці Дніпра вирішили перейти в культурний контрнаступ. Так народився благодійний проєкт #ART_наступ. Розпочали з великого вернісажу картин, потім з’явилися нові напрямки. Тепер до проєкту долучилися 8 національно-культурних товариств різних країн. Вже у найближчу суботу у Дніпрі відбудеться яскраве дійство», – розповів Євген Хорошилов.

До проекту #ART_наступ_Dnipro_International долучилися Дніпропетровське обласне товариство німців «Відергебурт», обласна організація «Конгрес азербайджанців України», центр грузинської культури «Сакартвело»,  литовське національно-культурне товариство.

А ще Всеукраїнська жіноча єврейська організація «Проєкт Кешер», корейське товариство «Асадаль», вірменська громада Дніпра та дніпровське болгарське культурно-просвітницьке товариство «Рідний дім».

«У мирний час ми популяризували корейську культуру на Дніпропетровщині. Коли почалась війна, долучилися до волонтерського руху. Передаємо гуманітарну допомогу усім, хто її потребує. На благодійному ярмарку можна буде спробувати нашу кухню та зробити фото у традиційному одязі», – сказав представник громадської організації «Корейське товариство «Асадаль» Петро Пак.

Для відвідувачів підготували насичену та різноманітну програму. Зокрема, буде презентація кухонь народів світу та дегустація страв. Виставка-ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва та картин художників Дніпра.

А ще – виступи народних колективів та військового оркестру з Чернігова. Усі бажаючі зможуть взяти участь у майстер-класах та створити етнічні вироби.

Зустріч – благодійна. Виручені на ярмарку кошти перерахують на потреби військових.