Депутат від БПП Гороховський змусив комунальників Дніпропетровська ліквідувати аварію на водогоні

Більше ста мешканців дому №4 по вулиці Саранський у Дніпропетровську залишились без холодної води через прорив труб водопостачання. Аварія сталася ще вночі 19 квітня, але комунальні служби цілу добу ігнорували скарги мешканців. Тільки після втручання депутата міської ради від партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка» Михайла Гороховського КП «Дніпроводоканал» почав ремонтні роботи.

2

«Вночі з вівторка на середу в нас прорвало трубу, затопило весь підвал дому. Приїхала аварійна служба, перекрила воду. Пізніше прибули співробітники «Дніпроводоканалу», але ремонт так і не почали. Посилались на аварійну службу, що вони спершу мають відкачати воду. Аварійна зі свого боку теж відмовилась працювати — не їхня зона відповідальності. Після дзвінка помічнику Михайла Гороховського – депутата нашого округу – аварійна та водоканал нарешті взялися до роботи. А сьогодні вранці приїхав депутат, аби особисто проконтролювати відновлювальні роботи. Справа зрушила з мертвої точки, обіцяють до вечора відновити водопостачання», — каже мешканка дому Лариса.

4

Депутат запевнив жителів, що не залишить їх без допомоги. «Позавчора вночі мені зателефонували стурбовані жителі. Я як депутат відчуваю особисту відповідальність за добробут цього району, адже люди мені повірили та віддали свої голоси», – зазначив Михайло Гороховський.

Гороховський

Мешканці запропонували зробити у найближчий час дворову зустріч, аби розповісти депутату про інші побутові проблеми району. Депутат відповів, що готовий зустрітись у будь-який час.

Добавить комментарий