Як зібратися вранці без стресу та запізнень

Як збиратися швидко, а саме, як робити це без поспіху і нікуди при цьому не спізнюватися. Якщо навчишся такого трюку, знизиш рівень стресу і ризик погіршення пам’яті, будеш краще виглядати і — неймовірно! — полюбиш ранок. Звучить неправдоподібно, але дні без поспіху, запізнень і судомних зборів існують. І ними неможливо не насолоджуватися.

У вихідний засічи, скільки часу тобі потрібно, щоб спокійно потягнутися в ліжку, зробити зарядку, привести себе в порядок, поснідати і вальяжно вийти з дому, нічого не забувши. До часу, що вийшов додай 10 хвилин — ось він, оптимальний таймінг зборів. Став будильник з урахуванням цього знання — і життя налагодиться (невеликий запас дається на несподівані дзвінки з податкової і інше непередбачене).

Приготуй одяг і збери сумку з вечора. Ходять чутки, що найвідповідальніші з нас готують собі образи відразу на тиждень, але почати можна з малого. Перевір прогноз погоди і розглянемо вибраний одяг — чи не треба попрасувати? Почисти взуття. Вибери аксесуари і сумку. І, головне, склади весь комплект, включаючи білизну, в одному місці, щоб вранці не бігати по хоромам.

В першу чергу роби те, без чого не зможеш вийти з дому, потім — все інше. Тобто спочатку душ, одягання і прогулянка з собакою, а вже потім макіяж, сніданок і серфінг в соцмережах (вже в чоботях і шапці). Комп’ютер або телевізор можна відключити за секунду, а ось знайти колготки — на жаль.

Настав таймер для кожного етапу зборів (10 хвилин на душ, 20 — на сніданок і так далі) і будильник — на 5 хвилин до ідеального часу виходу з дому. Так ти зможеш контролювати час і коригувати свої дії, якщо щось пішло не так.

Не покладайся на пам’ять, а залиш в передпокої список речей, які потрібно взяти або перевірити перед виходом. Праска. Ланч бокс. Корм папузі. Паспорт. Згодом перевірка всіх пунктів дійде до автоматизму, і це прекрасно: медитативне, а не нервовий стан і є запорука хорошого ранку.

7 хвилин після дзвінка будильника радять проводити в ліжку вчені. Цього часу достатньо, щоб потягнутися, прийти в себе і налаштуватися на ранок без поспіху.

Джерело: zdorovia.com.ua

Добавить комментарий