Дитячі малюнки на білбордах в області (фото)

У чотирьох містах Дніпропетровщини відтепер радують очі дорослих та дітлахів білборди з дитячими малюнками. Це роботи переможців щорічного конкурсу дитячого малюнка «Життя очима дитини». Його започаткував голова організації «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ!» в Дніпропетровській області Геннадій Гуфман – сам батько чотирьох дітей. Він розуміє, як важливо для дитини проявити себе, поділитись з оточуючими своїми почуттями та переживаннями, відчути себе якоюсь мірою «зірочкою».

конкурс дитячого малюнка

Через карантин цьогоріч традиційний вже проєкт пройшов онлайн. Натомість організаторам вдалося розширити його межі та перетворити на обласний. І вже за перші два дні отримали майже 200 малюнків. А загалом у конкурсі дитячої творчості взяли участь 413 хлопчиків та дівчаток із 656 роботами.

Що тільки не малювали учасники конкурсу! До речі, наймолодшим учасникам було по 3 рочки. Домашні улюбленці та природа, спорт і відпочинок на морі, мир у країні та родина, казкові герої та квіти…

конкурс дитячого малюнка

20 робіт переможців конкурсу побачили на білбордах мешканці Кривого Рогу, Павлограда, Нікополя та Дніпра. На жаль, через карантин організатори не можуть улаштувати для учасників заходу Велике Родинне свято, яке проводилося щороку. Але приємний подарунок матиме кожна дитина. До області партійці ОПЗЖ вже передали магнітики із дитячими малюнками і частина дітей їх вже отримала.

Наприклад, дуже зраділи такому свідченню про участь у конкурсі сестрички з Томаківки: 11-річна Дар’я Яковлева та 3-річна Розаліна Данилюк. Їх бабуся, до речі – голова ветеранської організації ОПЗЖ, розповіла, що дівчатка беруть активну участь в усіх заходах партійного осередку.

конкурс дитячого малюнка

«Я люблю Україну і хочу, щоб на всій землі був мир, — розповіла Дар’я Яковлева з Томаківки. – Адже від війн діти та матері страждають найбільше. Тому я намалювала маму з дитиною, яка хоче миру».

«Вибори, що наближаються, не повинні заважати звичайному плину життя. Наші проєкти були до виборів і будуть після них. Ми пишаємося тим, що люди чекають їх та із задоволенням беруть у них участь», — зазначив Геннадій Гуфман.

Найбільше ж тішаться білбордами із малюнками, що встановлені на Дніпропетровщині, самі учасники обласного конкурсу. Тільки уявіть, це ж можна показати свою роботу не лише родині та бабусям-дідусям, але й однокласникам, учителям та друзям!