За 2 місяці Дніпропетровщина заробила більше 2 мільярдів гривень, – Валентин Резніченко

Більше 2 млрд. грн. – такий дохід отримала Дніпропетровська область у січні-лютому 2016 року. Це на 22% більше, ніж планували на початку 2016-го. Суттєво перевиконали свої плани райони області. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

На 382,8 млн. грн. перевиконали план двох місяців місцеві бюджети Дніпропетровщини. Найвищі показники – у районів. Зокрема, Новомосковський район перевиконав план вдвічі, Петриківський – на 82,2%, Магдалинівський – на 78%, Покровський – на 77,7%, Межівський та Верхньодніпровський – на 71%.

«Майже 400 млн. грн. – це додаткові кошти, які вже зараз громади Дніпропетровщини можуть використовувати на потреби своїх мешканців: на зарплати, надбавки, премії, реконструкцію доріг, ремонт та оснащення лікарень, дитячих садків, шкіл. Наше завдання – зберегти тенденцію та збільшити бюджет Дніпропетровщини», – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

Перевиконання плану бюджету – результат роботи з податківцями. Легалізація робочих місць, прозорі розрахунки за землю та своєчасна сплата акцизного збору. Зокрема, цьогоріч майже на 20% перевиконано план зі збору податку на доходи фізичних осіб, на 17,2% – перевиконані плани розрахунків за землю, на 10,6% – акцизного податку.

Добавить комментарий